Reklam Seslendirme

viva-medya-reklam-seslendirmesi

Profesyonel personel ile hizmet veren seslendirme ajansları bu konuda eğitim almış uzman ses sanatçıları ile birlikte çalışıyor. Tüketicilerin dikkatlerini çekmek, reklamınızın daha geniş kitleler tarafından duyulmasını istiyorsanız reklam seslerinizin profesyonel olması gerekir. Reklam, dikkati çekmek ve akılda tutmak için en etkili pazarlama stratejisidir. Reklam amacıyla yazılmış metinler; profesyonel bir ses sanatçısı tarafından seslendirilen doğru tonaliteleri ve aksanları elde etmek için profesyonel bir ekip seçmeniz çok önemlidir. Örneğin Haluk Bilginer’in seslendirdiği ticari reklamların kalitesi o markaya kurumsal imaj ve müşteri kazanımı sağladığını söyleyebiliriz.

Reklam Seslendirme Hizmetleri

Reklamlarda doğru ifadelerin kullanılması ve doğru telaffuz, markanın değerini arttırmanın en önemli bölümünü oluşturuyor. Coca Cola ve diğer Cola markaları arasında net bir farkı var. Bu, iyi planlanmış ve iyi uygulanmış bir reklamcılık stratejisidir ve bunun altında yatan lezzet veya kaliteye ek olarak yeni ve dikkat çekici ticari filmleri ve reklam metinlerini uzun yıllar ekranda sergileyen Coca Cola şirketi, kısa süre önce Özcan Deniz ve Sıla'nın seslendirdiği şarkı ile sosyal medya, internet ve haberlerde başarılı oldu.

Reklamcılıktan gelen olumlu ya da olumsuz eleştiri, Özcan Deniz'in seslendirme farklı tonaliteleri ve bazen olumsuz eleştiriler onun reklamında başarılı olduğunu açıkça belli ediyor. Bu yüzden bir reklam filmi hazırlarken onu çekici kılan nitelikler melodiler ve konuşmadır.

reklam-seslendirme