Dijital İçerik Üretimi

Markalar ve sosyal medya içerik üreticileri hedef kitlelerindeki kişilere ulaşmak veya hedef kitlelerini genişletmek için paylaşımlar yapmaktadır. Bir kısmı web sitelerinin blog bölümü için içerik üretir ancak çoğu marka ve kişiler sadece sosyal medya hesapları için içerik üretmektedir.

Firma, blogger, vlogger, sanatçı vb. olsun hepsi sosyal medya içeriği üreterek birden fazla platformdan hedef kitleleriyle iletişim kurmaktadır.

Viva Creative ekibi olarak ister bir firma olun, ister sosyal medya içerik üreticisi olun tüm paylaşımlarınız için bizden destek alabilirsiniz. Sosyal medya içerikleri; post, video, reels, story gibi içerikler için tasarım, video, kurgu, animasyon ve seslendirme gibi çalışmalar yapmaktayız.

Dijital İçerik Üretmenin Önemi

İnternette gördüğünüz herhangi bir reklam veya işletme sayfasında ilk fark ettiğiniz şey nedir? içerik, değil mi?

İçeriğiniz üzerinde bir işletme olarak çalışmak, dijital olarak yönlendirilen bu dünyada son derece önemlidir. Bir çevrimiçi kullanıcının çevrimiçi olarak gördüğü her şey, onları çekme, işletme sayfanızı veya web sitenizi ziyaret etmelerini ve hatta en sadık müşterilerinizden biri olmalarını sağlama gücüne sahiptir.

Sosyal platformlar aracılığıyla bir reklam veya sadece çevrimiçi varlıkları olsun, herhangi bir şirketin içeriği ziyaretçileri çekmek için yerinde olmalıdır. Gösterdiğiniz içerik, müşteri üzerindeki ilk izleniminizdir ve ilk izlenim her zaman en iyisi olmalıdır.

Örneğin, sosyal medyadaki profilleri ve şirketlerini temsil eden ve markaları adına konuşan farklı içerik türlerine sahip çok sayıda işletme var.

İçeriğine bakarsınız ve ilginç bulursanız, şirketleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için resimlerine veya bağlantılarına tıklarsınız. İçeriğinizin oluşturabileceği bu merak, bir girişimci olarak sizin için çok faydalı olabilir.

İşte bu yüzden pazarlama stratejilerinizi planlarken şirketinizin ‘içeriğine’ özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.

Hangi İçerikleri Üretebiliriz?

  • Post Tasarım
  • Video Kurgu
  • Video Animasyon
  • Fotoğraf & Video Çekimleri
  • Seslendirme Çalışmaları
  • Editörlük Hizmeti

BİZİMLE ÇALIŞMAYAHAZIR MISINIZ?

team.png