Dijital Reklamcılık

İnternet ve sosyal medya reklamlarınızı Viva Creative ayrıcalığı ile sağlayabilirsiniz. Size özel günlük, haftalık ve aylık reklam planlaması hazırlıyoruz. Markanıza özel içerikler hazırlayabilir, bu içeriklerin paylaşım ve reklamlarını yürütebiliriz. Aylık reklam raporlarınızı tarafınıza sunarak erişimlerinizi denetleyebilirsiniz.

Reklam Faaliyet alanımız; Google, Youtube, Facebook, Instagram, Twitter

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamcılığı, markanıza sosyal mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran hizmettir. Sosyal medya reklamcılığı, dünyada her geçen gün daha da popülerleşen bir sektör haline gelmiştir. İnternet dünyasında markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Sosyal medya yönetimi bu noktada ihtiyaç olur. Sosyal medya uzmanları firmanızın hedefleri doğrultusunda sayfa yönetimini en iyi ve özgün şekilde kullanmakla yükümlüdür. Bildiğiniz üzere dijital dünyada sektörel rekabet üst seviyelededir. Sosyal medyaya önem vermeyen kurumlar sektörden geri kalmaktadır.

Viva Creative ekibi olarak sizi bu yarışa hazırlar ve rekabet etmenizi sağlayabiliriz. Firmanıza özel hedef kitlenizi oluşturabilir, onlarla iletişim kurmanıza destek olabiliriz. Yapılacak reklam çalışmalarıyla sizi bir üst seviyeye taşıyabiliriz.

Sosyal Medya hesaplarınızda dilerseniz hazır içerikleriniz ile ya da tüm tasarımları bize ait olacak şekilde paylaşımlarınızı hazırlayabiliriz. Post, video, slayt, story ve sayfa reklamlarınız için bütçenize uygun reklam programı hazırlıyoruz. Aylık reklam sonuçlarınızı dosyalayarak tarafınıza ulaştırıyoruz.

Google Ads Reklamları

İnternet reklamları, dünyada popüler olan arama motorları (Google, Yandex, Bing) üzerinden verilen ve “sponsorlu bağlantı” olarak görüntülenen reklamlardır. Reklam veren firmaların tanımladığı anahtar kelimeler sayesinde kullanıcılara kolaylıkla ulaşabilir. Reklam veren reklamının gösterilmesini istediği bölgeleri ve cihazları (masaüstü ve dizüstü bilgisayar, mobil cihazlar) belirleyebilir. Reklamının görüntülenmesine zaman aralığı kısıtlamaları da uygulayabilir.

Bu reklamlar arama sonuçlarının ilk sayfasında ve hatta ilk satırda görüntülenir. Örneğin Google Ads reklamlarınızı otomatik olarak arama sonuçlarında (anahtar kelimelere göre), ziyaret ettiğiniz başka bir sitenin içerisinde (çerezler sayesinde pop-up reklamı) ve Youtube’da (çerezler sayesinde video reklamı yada pop-up reklamı) gösterir. Planlanan reklamlar başlattığınız andan itibaren 24 saat içinde aktif olur. Internet reklamları tıklanma başına ücretlendirilir.

Web siteniz için Google Ads görselleri ve Youtube video reklamları oluşturarak reklam yönetimini sağlıyoruz. Reklam bütçenize göre optimize edilmiş kampanyalar oluşturarak hem web sitenizin aylık trafiğini yükseltebilir hem de potansiyel müşterilerinizin size dönüş yapmalarını sağlamaktayız.

BİZİMLE ÇALIŞMAYAHAZIR MISINIZ?

team.png