Prodüksiyon

Viva Creative olarak, kapsamlı prodüksiyon hizmetleri sunan bir ekip olarak işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Fotoğraf çekimi, video çekimi ve seslendirme gibi alanlarda uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan ekibimizle, markaların ve projelerin etkileyici görsel ve işitsel içeriklerini yaratıyoruz.

Fotoğraf Çekimi: Profesyonel Görsellerle Anıları Yakalayın

Sosyal medya reklamcılığı, markanıza sosyal mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran hizmettir. Sosyal medya reklamcılığı, dünyada her geçen gün daha da popülerleşen bir sektör haline gelmiştir. İnternet dünyasında markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Sosyal medya yönetimi bu noktada ihtiyaç olur. Sosyal medya uzmanları firmanızın hedefleri doğrultusunda sayfa yönetimini en iyi ve özgün şekilde kullanmakla yükümlüdür. Bildiğiniz üzere dijital dünyada sektörel rekabet üst seviyelededir. Sosyal medyaya önem vermeyen kurumlar sektörden geri kalmaktadır.

Viva Creative ekibi olarak sizi bu yarışa hazırlar ve rekabet etmenizi sağlayabiliriz. Firmanıza özel hedef kitlenizi oluşturabilir, onlarla iletişim kurmanıza destek olabiliriz. Yapılacak reklam çalışmalarıyla sizi bir üst seviyeye taşıyabiliriz.

Sosyal Medya hesaplarınızda dilerseniz hazır içerikleriniz ile ya da tüm tasarımları bize ait olacak şekilde paylaşımlarınızı hazırlayabiliriz. Post, video, slayt, story ve sayfa reklamlarınız için bütçenize uygun reklam programı hazırlıyoruz. Aylık reklam sonuçlarınızı dosyalayarak tarafınıza ulaştırıyoruz.

Video Çekimi: Etkileyici Görüntülerle Hikayeleri Canlandırın

Video çekimi, markaların veya etkinliklerin hikayelerini en canlı ve etkileyici şekilde anlatabilecekleri güçlü bir araçtır. Viva Creative ekibi olarak, müşterilerimize profesyonel video çekimi hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli video prodüksiyon ekibimiz, en son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, yaratıcı bir yaklaşımla çalışan profesyonellerden oluşur. İşletmelerin veya etkinliklerin marka kimliğini ve hedeflerini en iyi şekilde yansıtan, etkileyici ve akılda kalıcı videolar üretmek için çalışıyoruz.

Ürün tanıtım videoları, kurumsal videolar, etkinlik kapsamında çekimler ve daha fazlası için Viva Creative ekibi ile çalışarak, izleyicilerinizi etkilemek, hedef kitlenize ulaşmak ve markanızı unutulmaz kılmak için doğru adımları atabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamak için sizinle yakın bir işbirliği içinde çalışarak, kusursuz ve etkileyici bir video üretimi sağlıyoruz.

Seslendirme: Profesyonel Seslerle İletişiminizi Güçlendirin

Seslendirme, markanızın veya içeriğinizin doğru tonu ve duygusunu yansıtmanın önemli bir unsuru olarak öne çıkar. Viva Creative ekibi olarak, size özel seslendirme hizmetleri sunarak, projelerinize profesyonel bir ses katıyoruz. Reklam seslendirme, belgesel seslendirme, e-öğrenme projeleri için seslendirme ve daha fazlası için geniş bir seslendirme kadromuzla hizmetinizdeyiz. Sizden gelen ihtiyaçları anlayarak, markanıza veya projenize en uygun sesleri seçerek, izleyicilerinizin duygusal bağ kurmasını sağlıyoruz.

Seslendirme hizmetlerimizle, iletişiminizi güçlendiriyor ve markanızı unutulmaz kılıyoruz.

BİZİMLE ÇALIŞMAYAHAZIR MISINIZ?

team.png