Hizmetlerimiz

vm studio

Kapalı Devre Radyo Yayını

2014 yılından bu yana Viva Medya ailesi olarak kapalı devre radyo yayın hizmeti vermekteyiz. Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler AVM, Mağaza, Market, Otel, Kafe, Restoran, Kütüphane, Okul ve Hastane şirketleri olmaktadır. Siz de kurumunuza ait radyo istasyonu satın alabilirsiniz.

Yayın akışınızda 7/24 Yasal Müzik, Reklam Seslendirmeleri, Künye Seslendirmeleri, Özel Gün Anonsları, Paket Programlar yer alabilmektedir.

Seslendirme & Prodüksiyon

Prodüksiyon konusunda tecrübe sahibiyiz. Kampanya ve tanıtım metinlerinize ses verebiliriz. Seslendirmenlerimiz bu metinleri dilediğiniz okuma tarzlarıyla kayda dökecektir. Kayıt aşamasından sonra dinamik, efektif projeler hazırlayarak ulusal düzeyde radyo istasyonu sahibi olmanızı sağlıyoruz.

VM Radio Player Sistemi

Viva Medya Radio Player internete ihtiyaç duymadan yayın yapabilen JAVA tabanlı bir programdır. Yazılımın stabil olması ve kurulumunun basit olması sebebiyle programı diğer radyo otomasyon yazılımlarından ayırır. Program tamamen Mağaza Radyoculuğu için hazırlanmış bir yazılımdır. Windows XP, Server, 7, 8, 10 ve 11’de sorunsuz çalışmaktadır. VM Radio Player sistemi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...

AzuraCast Sistemi

Viva Medya olarak, kurumsal radyo yayınlarınıza profesyonel bir dokunuş katmak için AzuraCast sistemini kullanıyoruz. AzuraCast, mağaza radyonuz için özel olarak ayrılmış sanal sunucular üzerinden desteklediği yazılım ile 7/24 canlı yayın yapma imkanı sunuyor. AzuraCast sistemi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...

mağaza içi anons demo