Hizmetlerimiz

vm studio

Kapalı Devre Radyo Yayını

2014 yılından bu yana Viva Medya ailesi olarak kapalı devre radyo yayın hizmeti vermekteyiz. Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler AVM, Mağaza, Market, Otel, Cafe, Restaurant, Kütüphane, Okul ve Hastane şirketleri olmaktadır. Siz de kurumunuza ait radyo istasyonu satın alabilirsiniz.

Yayın akışınızda 7/24 Yasal Müzik, Reklam Seslendirmeleri, Künye Seslendirmeleri, Özel Gün Anonsları, Paket Programlar yer alabilmektedir.

Seslendirme & Prodüksiyon

Prodüksiyon konusunda tecrübe sahibiyiz. Kampanya ve tanıtım metinlerinize ses verebiliriz. Seslendirmenlerimiz bu metinleri dilediğiniz okuma tarzlarıyla kayda dökecektir. Kayıt aşamasından sonra dinamik, efektif projeler hazırlayarak ulusal düzeyde radyo istasyonu sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Viva Medya'dan radyo istasyonu sahibi değilseniz talebiniz doğrultusunda Müzik+Anons setleri hazırlıyor ve mail adresinize .mp3 formatında ulaştırıyoruz.

Lokasyon Bazlı Sistem

V.M. Radio Player kullanan müşterilerimiz dilerse lokasyon bazlı yayın talep edebilmektedir. Özellikle çok şubeli firmalar coğrafik farklılıklardan ötürü birbirinden farklı müzik ve farklı anons sistemine ihtiyaç duyarlar.

Örneğin Marmara bölgesindeki şubelerinizde uyguladığınız fiyat politikası ile Akdeniz bölgesindeki şubelerinizin fiyat politikası farklılık gösterebilir. V.M. Radio Player sayesinde 2 bölgede de aynı ürünü farklı kampanya anonslarıyla şubelerinizde dinletebilirsiniz.

Radyo Yazılım Desteği

Bir işletmeniz var ve meslek birliklerine ait üyeliğiniz bulunuyor ise tarafımızdan sadece offline radyo programı talep edebilirsiniz.

Örneğin popüler müzik çalma lisanslarına sahipseniz V.M. Radio Player aracılığıyla reklamsız olarak işletmenizde kendi çalma listelerinizi yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz belirli dakika aralıklarında kendi anonslarınızı ve duyurularınızı hedef kitlenize dinletebilirsiniz.

mağaza içi anons demo